SMOV25S151NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S151NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S151NP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S151NP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S151NP
Tau Wae SMOV25S151NP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12064 pcs Pepa Raraunga SMOV25S151NP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F5838 Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 220J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 20kA Capacitance @ Frequency 2300pF @ 1MHz