SMOV25S131MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S131MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S131MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S131MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S131MP
Tau Wae SMOV25S131MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10624 pcs Pepa Raraunga SMOV25S131MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 170V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead I teie nei - Te tere 20kA
Capacitance @ Frequency 2800pF @ 1MHz