SMOV25S151MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S151MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S151MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S151MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S151MP
Tau Wae SMOV25S151MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18283 pcs Pepa Raraunga SMOV25S151MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F10928
SMOV25S151MP-ND
Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 220J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 20kA Capacitance @ Frequency 2300pF @ 1MHz