SMF4L85A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L85A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L85A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF4L85A.pdf2.SMF4L85A.pdf3.SMF4L85A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L85A
Tau Wae SMF4L85A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 503110 pcs Pepa Raraunga 1.SMF4L85A.pdf2.SMF4L85A.pdf3.SMF4L85A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7502TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF4L78A
SMF4L78A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
I roto i te taonga: 401637 pcs
Tikiake: SMF4L78A.pdf
RFQ
SMF4L75A
SMF4L75A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL