SMF4L7.5A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L7.5A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L7.5A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF4L7.5A.pdf2.SMF4L7.5A.pdf3.SMF4L7.5A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L7.5A
Tau Wae SMF4L7.5A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493974 pcs Pepa Raraunga 1.SMF4L7.5A.pdf2.SMF4L7.5A.pdf3.SMF4L7.5A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7471TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.7A