SMF4L78A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L78A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L78A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF4L78A.pdf2.SMF4L78A.pdf3.SMF4L78A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L78A
Tau Wae SMF4L78A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 78V 126V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401637 pcs Pepa Raraunga 1.SMF4L78A.pdf2.SMF4L78A.pdf3.SMF4L78A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 126V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7501TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF4L9.0A
SMF4L9.0A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 15.4V SOD123FL
I roto i te taonga: 445481 pcs
Tikiake: SMF4L9.0A.pdf
RFQ
SMF4L8.0A
SMF4L8.0A
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODES 8VWM 13.6VC SOD123FL
I roto i te taonga: 737002 pcs
Tikiake: SMF4L8.0A.pdf
RFQ
SMF5.0A
SMF5.0A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5V 9.2V SOD123F