SL1021B200RG
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B200RG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 200V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B200RG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B200RG
Tau Wae SL1021B200RG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 200V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5029 pcs Pepa Raraunga SL1021B200RG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 200V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 200V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1021B200R
SL1021B200R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 200V 20KA THROUGH HOLE