SL1021B200R
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B200R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 200V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1021B200R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B200R
Tau Wae SL1021B200R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 200V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4650 pcs Pepa Raraunga SL1021B200R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 200V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 200V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole