SL1021B200C
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B200C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 200V 20KA
Ngā Rauemi: SL1021B200C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B200C
Tau Wae SL1021B200C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 200V 20KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5160 pcs Pepa Raraunga SL1021B200C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 200V Te manawanui -
Raupapa SL1021B Packaging Tray
Paa / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Tuhinga o mua 3
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 200V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined