SL1021A200RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A200RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021A200RF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 200V 10KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021A200RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021A200RF
Tau Wae SL1021A200RF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 200V 10KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83386 pcs Pepa Raraunga SL1021A200RF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 200V Te manawanui -
Raupapa SL1021A Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5426
SL1021A200RF-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 200V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole