SL1021A200C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A200C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021A200C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 200V 10KA
Ngā Rauemi: SL1021A200C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021A200C
Tau Wae SL1021A200C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 200V 10KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66003 pcs Pepa Raraunga SL1021A200C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 200V Te manawanui -
Raupapa SL1021A Packaging Tray
Paa / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Tuhinga o mua 3
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 200V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined