SL1021A150RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A150RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021A150RF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 150V 10KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021A150RF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021A150RF
Tau Wae SL1021A150RF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 150V 10KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4618 pcs Pepa Raraunga SL1021A150RF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 150V Te manawanui -
Raupapa SL1021A Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole