SL1003A260R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A260R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1003A260R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1003A260R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1003A260R
Tau Wae SL1003A260R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 260V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76482 pcs Pepa Raraunga SL1003A260R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 260V Te manawanui -
Raupapa SL1003A Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa SL1003A260RB
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole