SL1003A230SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A230SMF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1003A230SMF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 10KA SMD FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1003A230SMF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1003A230SMF
Tau Wae SL1003A230SMF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 10KA SMD FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68057 pcs Pepa Raraunga SL1003A230SMF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa SL1003A Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-SMD Cylinder Square End Tuhinga o mua 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount