SL1003A260C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A260C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1003A260C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 260V 10KA
Ngā Rauemi: SL1003A260C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1003A260C
Tau Wae SL1003A260C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 260V 10KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42093 pcs Pepa Raraunga SL1003A260C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 260V Te manawanui -
Raupapa SL1003A Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Ētahi Ingoa SL1003A260CB
Tuhinga o mua 3 Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined