SK012DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK012DRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SMT NON-ISOLATE 1KV 12A DPAK
Ngā Rauemi: 1.SK012DRP.pdf2.SK012DRP.pdf3.SK012DRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK012DRP
Tau Wae SK012DRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SMT NON-ISOLATE 1KV 12A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78813 pcs Pepa Raraunga 1.SK012DRP.pdf2.SK012DRP.pdf3.SK012DRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa SK012D RP Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 12A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK010VTP
SK010VTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 1000V 10A TO-251
I roto i te taonga: 71062 pcs
Tikiake: SK010VTP.pdf
RFQ
SK012NRP
SK012NRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 1000V 12A TO263
I roto i te taonga: 68689 pcs
Tikiake: SK012NRP.pdf
RFQ
SK010V
SK010V
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATED 1000V 10A V-PAK
Tikiake: SK010V.pdf
SK010R
SK010R
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLAT 1000V 10A TO220AB