SK010NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK010NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 1000V 10A TO263
Ngā Rauemi: 1.SK010NTP.pdf2.SK010NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK010NTP
Tau Wae SK010NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 1000V 10A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 78607 pcs Pepa Raraunga 1.SK010NTP.pdf2.SK010NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 10A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK010V
SK010V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATED 1000V 10A V-PAK
I roto i te taonga: 4020 pcs
Tikiake: SK010V.pdf
RFQ
SK010M400ST
SK010M400ST
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 4764 pcs
Tikiake: SK010M400ST.pdf
RFQ
SK010VTP
SK010VTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 1000V 10A TO-251
Tikiake: SK010VTP.pdf
SK010R
SK010R
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLAT 1000V 10A TO220AB