SK012DTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK012DTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 1000V 12A TO-252
Ngā Rauemi: 1.SK012DTP.pdf2.SK012DTP.pdf3.SK012DTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK012DTP
Tau Wae SK012DTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 1000V 12A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69403 pcs Pepa Raraunga 1.SK012DTP.pdf2.SK012DTP.pdf3.SK012DTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa SK012D Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 12A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA