SDP0640Q38CB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SDP0640Q38CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDP0640Q38CB
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 64V 500A QFN 5X6 8L
Ngā Rauemi: SDP0640Q38CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDP0640Q38CB
Tau Wae SDP0640Q38CB Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 64V 500A QFN 5X6 8L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65646 pcs Pepa Raraunga SDP0640Q38CB.pdf
Ngaohihi - Ngati 58V Hangarau Mixed Technology