SDP0220Q38CB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDP0220Q38CB
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR SIDAC DSL 22V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.SDP0220Q38CB.pdf2.SDP0220Q38CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDP0220Q38CB
Tau Wae SDP0220Q38CB Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR SIDAC DSL 22V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87064 pcs Pepa Raraunga 1.SDP0220Q38CB.pdf2.SDP0220Q38CB.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 16V
Tuhinga o mua - Breakover - Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5-LQFN
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA