SDP0900Q38B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SDP0900Q38B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDP0900Q38B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 90V 100A QFN 5X6 8L
Ngā Rauemi: SDP0900Q38B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDP0900Q38B
Tau Wae SDP0900Q38B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 90V 100A QFN 5X6 8L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5586 pcs Pepa Raraunga SDP0900Q38B.pdf
Ngaohihi - Ngati 75V Hangarau Mixed Technology