S4008VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4008VS3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4008VS3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 8A TO-251
Ngā Rauemi: S4008VS3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4008VS3
Tau Wae S4008VS3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 8A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga S4008VS3.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Ngā Hua e hāngai ana
S4008VS2
S4008VS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENSITIVE 400V 8A TO-251AA
I roto i te taonga: 4162 pcs
Tikiake: S4008VS2.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V
I roto i te taonga: 111244 pcs
Tikiake: S4008R.pdf
RFQ
S4008RTP
S4008RTP
Whakaahuatanga: SCR 400V 8A TO220
Tikiake: S4008RTP.pdf
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 400A DO205AB
Tikiake: S400K.pdf
S4008V
S4008V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 8A TO-251AA
Tikiake: S4008V.pdf
S4008VS2TP
S4008VS2TP
Whakaahuatanga: SCR 400V 8A TO251
Tikiake: S4008VS2TP.pdf
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 400A DO9
Tikiake: S400KR.pdf
S400Y
S400Y
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.6KV 400A DO205
Tikiake: S400Y.pdf
S4008RS2
S4008RS2
Whakaahuatanga: SEN SCR 400V 8A 200A TO220
S4008VTP
Tikiake: S4008VTP.pdf
S400QR
S400QR
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.2KV DO205AB
Tikiake: S400QR.pdf
S400Q
S400Q
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.2KV 400A DO205
Tikiake: S400Q.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel