S4008VS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4008VS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4008VS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENSITIVE 400V 8A TO-251AA
Ngā Rauemi: S4008VS2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4008VS2
Tau Wae S4008VS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENSITIVE 400V 8A TO-251AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4162 pcs Pepa Raraunga S4008VS2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4008VS2TP
S4008VS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 8A TO251
I roto i te taonga: 86578 pcs
Tikiake: S4008VS2TP.pdf
RFQ
S4008RS2
S4008RS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SEN SCR 400V 8A 200A TO220
I roto i te taonga: 65880 pcs
Tikiake: S4008RS2.pdf
RFQ
S4008VS3
S4008VS3
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 8A TO-251
Tikiake: S4008VS3.pdf
S4008V
S4008V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 8A TO-251AA
Tikiake: S4008V.pdf
S400KR
S400KR
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 400A DO9
Tikiake: S400KR.pdf
S400Q
S400Q
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.2KV 400A DO205
Tikiake: S400Q.pdf
S4008R
S4008R
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V
Tikiake: S4008R.pdf
S4008VTP
S4008VTP
Tikiake: S4008VTP.pdf
S400K
S400K
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 400A DO205AB