S4008RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4008RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4008RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 400V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.S4008RTP.pdf2.S4008RTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4008RTP
Tau Wae S4008RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 400V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90761 pcs Pepa Raraunga 1.S4008RTP.pdf2.S4008RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-R
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa F7299
S4008RTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4008VS2TP
S4008VS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 8A TO251
I roto i te taonga: 86578 pcs
Tikiake: S4008VS2TP.pdf
RFQ
S4008NS2TP
S4008NS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SEN SCR 400V 8A TO263
I roto i te taonga: 87588 pcs
Tikiake: S4008NS2TP.pdf
RFQ
S4008R
S4008R
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V
Tikiake: S4008R.pdf
S4008RS2
S4008RS2
Whakaahuatanga: SEN SCR 400V 8A 200A TO220
Tikiake: S4008RS2.pdf
S4008VS3
S4008VS3
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 8A TO-251
Tikiake: S4008VS3.pdf
S400K
S400K
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 400A DO205AB