S2015LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2015LTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2015LTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S2015LTP.pdf2.S2015LTP.pdf3.S2015LTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2015LTP
Tau Wae S2015LTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4194 pcs Pepa Raraunga 1.S2015LTP.pdf2.S2015LTP.pdf3.S2015LTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 9.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2012V
S2012V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-251AA
I roto i te taonga: 4017 pcs
Tikiake: S2012V.pdf
RFQ
S2016NTP
S2016NTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 16A TO-263
I roto i te taonga: 5536 pcs
Tikiake: S2016NTP.pdf
RFQ
S2012R
S2012R
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-220
Tikiake: S2012R.pdf
S2016NRP
S2016NRP
Tikiake: S2016NRP.pdf
S201DH1F
S201DH1F
Kaihanga: Socle Technology Corporation
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-240V
Tikiake: S201DH1F.pdf
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 16A TO-220
Tikiake: S2016R.pdf
S2015L
S2015L
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220