S2012DTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2012DTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 200V 12A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S2012DTP.pdf2.S2012DTP.pdf3.S2012DTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2012DTP
Tau Wae S2012DTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 200V 12A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4317 pcs Pepa Raraunga 1.S2012DTP.pdf2.S2012DTP.pdf3.S2012DTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2015L
S2015L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
I roto i te taonga: 4217 pcs
Tikiake: S2015L.pdf
RFQ
S2016NRP
S2016NRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 16A TO-263
I roto i te taonga: 5272 pcs
Tikiake: S2016NRP.pdf
RFQ
S2012V
S2012V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-251AA
Tikiake: S2012V.pdf
S2010VS3TP
S2010VS3TP
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 10A TO-251
Tikiake: S2010VS3TP.pdf
S2012R
S2012R
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-220