S2010VTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2010VTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2010VTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 200V 10A TO-251
Ngā Rauemi: 1.S2010VTP.pdf2.S2010VTP.pdf3.S2010VTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2010VTP
Tau Wae S2010VTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 200V 10A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4164 pcs Pepa Raraunga 1.S2010VTP.pdf2.S2010VTP.pdf3.S2010VTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 10A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2010R
S2010R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 10A TO-220
I roto i te taonga: 5964 pcs
Tikiake: S2010R.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-220