S2016NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2016NTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2016NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 200V 16A TO-263
Ngā Rauemi: 1.S2016NTP.pdf2.S2016NTP.pdf3.S2016NTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2016NTP
Tau Wae S2016NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 200V 16A TO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5536 pcs Pepa Raraunga 1.S2016NTP.pdf2.S2016NTP.pdf3.S2016NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S201DH1
S201DH1
Kaihanga: Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-240V
I roto i te taonga: 5461 pcs
Tikiake: S201DH1.pdf
RFQ
S2016RTP
S2016RTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 16A TO-220
I roto i te taonga: 4600 pcs
Tikiake: S2016RTP.pdf
RFQ
S2012R
S2012R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 12A TO-220
Tikiake: S2012R.pdf
S2015L
S2015L
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220