ROV07H560K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H560K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 56V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H560K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H560K
Tau Wae ROV07H560K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 56V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5720 pcs Pepa Raraunga ROV07H560K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa E97628-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 45V
Maximum AC Volts 35V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 4.4J Whakaahuatanga Taipitopito 56V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 1330pF @ 1kHz