ROV07H561K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H561K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H561K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H561K
Tau Wae ROV07H561K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5311 pcs Pepa Raraunga ROV07H561K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 560V Varistor Voltage (Min) 504V
Varistor Voltage (Max) 616V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa E57037-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 460V
Maximum AC Volts 350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 51J Whakaahuatanga Taipitopito 560V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 85pF @ 1kHz