ROV07H511K-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H511K-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H511K-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H511K-2
Tau Wae ROV07H511K-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5250 pcs Pepa Raraunga ROV07H511K-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa D42366-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 418V
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 45J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 100pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H471K-2
ROV07H471K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5146 pcs
Tikiake: ROV07H471K-2.pdf
RFQ
ROV07H511K
ROV07H511K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM