ROV07H220L-S
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H220L-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H220L-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H220L-S
Tau Wae ROV07H220L-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga ROV07H220L-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa A07254-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 1.7J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 2930pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H221K
ROV07H221K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5383 pcs
Tikiake: ROV07H221K.pdf
RFQ
ROV07H220L-S-2
ROV07H220L-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 500A DISC 7MM