ROV07H201K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H201K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H201K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H201K
Tau Wae ROV07H201K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4265 pcs Pepa Raraunga ROV07H201K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 180V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F61578-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 17.5J Whakaahuatanga Taipitopito 200V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 220pF @ 1kHz