ROV07H181K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H181K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H181K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H181K
Tau Wae ROV07H181K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5580 pcs Pepa Raraunga ROV07H181K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F71045-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 150V
Maximum AC Volts 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 16J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 220pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H181K-S-2
ROV07H181K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 1.75KA DISC 7MM