ROV07H180M
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H180M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H180M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H180M
Tau Wae ROV07H180M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 18V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4382 pcs Pepa Raraunga ROV07H180M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 18V Varistor Voltage (Min) 14.4V
Varistor Voltage (Max) 21.6V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa C60022-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 14V
Maximum AC Volts 11V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 1.5J Whakaahuatanga Taipitopito 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 2920pF @ 1kHz