ROV07H151K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H151K
Tau Wae ROV07H151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5956 pcs Pepa Raraunga ROV07H151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa A09541-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 13J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 370pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H121K-2
ROV07H121K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5397 pcs
Tikiake: ROV07H121K-2.pdf
RFQ
ROV07H151K-S
ROV07H151K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4934 pcs
Tikiake: ROV07H151K-S.pdf
RFQ
ROV07H151K-2
ROV07H151K-2