ROV07H121K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H121K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H121K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H121K
Tau Wae ROV07H121K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5053 pcs Pepa Raraunga ROV07H121K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa C77618-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 100V
Maximum AC Volts 75V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 11J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 460pF @ 1kHz