ROV07H101K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H101K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H101K
Tau Wae ROV07H101K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5058 pcs Pepa Raraunga ROV07H101K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa E27624-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 85V
Maximum AC Volts 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 9.0J Whakaahuatanga Taipitopito 100V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 540pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07-820K-S
ROV07-820K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4416 pcs
Tikiake: ROV07-820K-S.pdf
RFQ
ROV07H121K-S
ROV07H121K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4820 pcs
Tikiake: ROV07H121K-S.pdf
RFQ
ROV07H101K-S-2
ROV07H101K-S-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM