ROV07H221K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H221K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H221K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H221K
Tau Wae ROV07H221K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5383 pcs Pepa Raraunga ROV07H221K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa A83090-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 19J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 190pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H221K-2
ROV07H221K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM