RLD60P300XFF
Hua Hua
Tau Wae: RLD60P300XFF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 3A RADIAL
Ngā Rauemi: RLD60P300XFF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLD60P300XFF
Tau Wae RLD60P300XFF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 3A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5364 pcs Pepa Raraunga RLD60P300XFF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 19.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.980" Dia x 0.122" T (24.90mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, RLD60
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 100 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A Whakaaetanga cURus, TUV