RLD60P250XF
Hua Hua
Tau Wae: RLD60P250XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL
Ngā Rauemi: RLD60P250XF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLD60P250XF
Tau Wae RLD60P250XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4001 pcs Pepa Raraunga RLD60P250XF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.839" Dia x 0.122" T (21.30mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, RLD60
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.039" (26.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.5A Whakaaetanga cURus, TUV