RLD60P160XFF
Hua Hua
Tau Wae: RLD60P160XFF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 1.6A RADIAL
Ngā Rauemi: RLD60P160XFF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLD60P160XFF
Tau Wae RLD60P160XFF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 1.6A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga RLD60P160XFF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 11.4s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.642" Dia x 0.122" T (16.30mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, RLD60
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 220 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 90 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.839" (21.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.2A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.6A Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RLD60P160XF
RLD60P160XF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 1.6A RADIAL