RGEF1100
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RGEF1100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGEF1100
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RGEF1100.pdf2.RGEF1100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGEF1100
Tau Wae RGEF1100 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140581 pcs Pepa Raraunga 1.RGEF1100.pdf2.RGEF1100.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.669" L x 0.098" W (17.00mm x 2.50mm) Raupapa PolySwitch®, RGEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 8.9 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3.7 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3262-000
RGEF1100HF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 18.7A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 11A Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGEF1000-2
RGEF1000-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
I roto i te taonga: 104207 pcs
Tikiake: RGEF1000-2.pdf
RFQ
RGE900
RGE900
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL