RGEF1000K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGEF1000K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RGEF1000K.pdf2.RGEF1000K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGEF1000K
Tau Wae RGEF1000K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4859 pcs Pepa Raraunga 1.RGEF1000K.pdf2.RGEF1000K.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.098" W (16.50mm x 2.50mm) Raupapa PolySwitch®, RGEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 10.2 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 4 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF0475-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 17A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10A Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGEF1200-2
RGEF1200-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 12A RADIAL
I roto i te taonga: 116187 pcs
Tikiake: RGEF1200-2.pdf
RFQ
RGE900
RGE900
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL
I roto i te taonga: 4881 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Tikiake: RGEF1100.pdf
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL