RGEF1000-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RGEF1000-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGEF1000-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RGEF1000-2.pdf2.RGEF1000-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGEF1000-2
Tau Wae RGEF1000-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104207 pcs Pepa Raraunga 1.RGEF1000-2.pdf2.RGEF1000-2.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.098" W (16.50mm x 2.50mm) Raupapa PolySwitch®, RGEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 10.2 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 4 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RGEF1000-2HFCT
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.992" (25.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 17A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10A Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGE700
RGE700
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 7A RADIAL
I roto i te taonga: 4020 pcs
Tikiake:
RFQ
RGE600
RGE600
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 6A RADIAL
I roto i te taonga: 5193 pcs
Tikiake:
RFQ
RGEF1000K
RGEF1000K
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Tikiake: RGEF1000K.pdf
RGEF1200
RGEF1200
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 12A RADIAL
Tikiake: RGEF1200.pdf
RGE800
RGE800
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL