P2500SCMCRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P2500SCMCRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2500SCMCRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: P2500SCMCRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2500SCMCRP
Tau Wae P2500SCMCRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5598 pcs Pepa Raraunga P2500SCMCRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 230V
Tuhinga o mua - Breakover 290V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 45pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P2500SCLRP
P2500SCLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 230V 400A DO-214AA
I roto i te taonga: 86543 pcs
Tikiake: P2500SCLRP.pdf
RFQ
P2500SCMC
P2500SCMC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA
I roto i te taonga: 4962 pcs
Tikiake: P2500SCMC.pdf
RFQ
P250BR2
P250BR2
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: 250MHZ X 10 2M CABLE LENGTH
Tikiake:
P2500SC
P2500SC
Tikiake: P2500SC.pdf
P250BR
P250BR
Whakaahuatanga: PROBE W/READOUT 250MHZ X10 1.2M
Tikiake: P250BR.pdf
P2500SBRP
P2500SBRP
Whakaahuatanga: SIDAC LCAS SYM 230V 250A DO-214
Tikiake: P2500SBRP.pdf
P2500SBLRP
P2500SBLRP
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 230V 250A DO-214AA
Tikiake: P2500SBLRP.pdf
P2503
P2503
Whakaahuatanga: 250MHZ X 100 3M CABLE LENGTH
Tikiake:
Whakaahuatanga: 250MHZ X 100 2M CABLE LENGTH
P250B
P250B
Whakaahuatanga: PROBE OSC 250MHZ X10 1.2M CABLE
Tikiake: P250B.pdf
P2500SCMCLRP
P2500SCMCLRP