P2500SBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P2500SBLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2500SBLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 230V 250A DO-214AA
Ngā Rauemi: P2500SBLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2500SBLRP
Tau Wae P2500SBLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 230V 250A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87051 pcs Pepa Raraunga P2500SBLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 230V
Tuhinga o mua - Breakover 290V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA
Te kaha 95pF