P2500SBRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P2500SBRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2500SBRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC LCAS SYM 230V 250A DO-214
Ngā Rauemi: P2500SBRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2500SBRP
Tau Wae P2500SBRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC LCAS SYM 230V 250A DO-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4146 pcs Pepa Raraunga P2500SBRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 230V
Tuhinga o mua - Breakover 290V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 95pF