P1504UCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1504UCLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1504UCLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 4CHP 280V 400A MS013
Ngā Rauemi: P1504UCLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1504UCLRP
Tau Wae P1504UCLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 4CHP 280V 400A MS013 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36662 pcs Pepa Raraunga P1504UCLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 140V, 280V
Tuhinga o mua - Breakover 180V, 360V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Ētahi Ingoa P1504UCL Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 55pF, 95pF