P1504UCMCTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1504UCMCTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC MC 4CH 140/280V 400A MS013
Ngā Rauemi: P1504UCMCTP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1504UCMCTP
Tau Wae P1504UCMCTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC MC 4CH 140/280V 400A MS013 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4531 pcs Pepa Raraunga P1504UCMCTP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 140V, 280V
Tuhinga o mua - Breakover 180V, 360V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tube Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF, 55pF